Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

Opieka nad stroną

dotyczy wyłącznie stron hodowlanych
 • PLN 16
  miesięcznie
 • Wybierając pakiet
  OPIEKA MINIMUM
  otrzymujesz następujące usługi w roku:

  domena
  serwer na www • PLN 35
  miesięcznie
 • Wybierając pakiet
  OPIEKA STANDARD
  otrzymujesz następujące usługi w roku:

  domena
  serwer na www
  1 aktualizacja
  1 kopia zapasowa
  ochrona antywirusowa
 • PLN 44
  miesięcznie
 • Wybierając pakiet
  OPIEKA BIZNES
  otrzymujesz następujące usługi w roku:

  domena
  serwer na www
  2 aktualizacje
  2 kopie zapasowe
  ochrona antywirusowa
  1 kartka świąteczna


  10% rabatu na usługi
  1 h pracy programisty/grafika

 • PLN 80
  miesięcznie
 • Wybierając pakiet
  OPIEKA PREMIUM
  otrzymujesz następujące usługi w roku:

  domena
  prywatny serwer 20 GB
  6 aktualizacji
  6 kopii zapasowych
  ochrona antywirusowa
  2 kartki świąteczne
  250 wizytówek
  instalacja certyfikatu SSL
  18% rabatu na usługi
  2 h pracy programisty/grafika

Ceny zawierają 23% podatek VAT. Okres rozliczeniowy każdego z pakietów to 12 miesięcy. Ceny mogą ulec zmianie. Gwarancja niezmienności cen podczas trwania umowy.
Cennik stron hodowlanych | Cennik usług hodowlanych | Opisy usług

Pakiety

Szczegóły oferty
1. Pakiet OPIEKA MINIMUM

Pakiet OPIEKA MINIMUM to minimum wymagane do utrzymania Twojej strony internetowej. W jego skład wchodzi roczne utrzymanie strony na naszych serwerach wraz z odnowieniem domeny o łącznej wartości ok. 195 PLN.

2. Pakiet OPIEKA STANDARD

Pakiet OPIEKA STANDARD to roczne utrzymanie strony na naszych serwerach wraz z odnowieniem domeny, tańsze niż w pakiecie OPIEKA MINIMUM , ochrona antywirusowa z bazą wirusów aktualizowaną 1 raz w roku oraz dodatkowo jedna aktualizacja silnika strony wraz z jedną kopią zapasową o wartości 250 PLN.

Minimalny okres trwania umowy w Pakiecie OPIEKA STANDARD to 12 miesięcy.

3. Pakiet OPIEKA BIZNES

Pakiet OPIEKA BIZNES to roczne utrzymanie strony na naszych serwerach wraz z odnowieniem domeny, takie jak w pakiecie OPIEKA STANDARD, ochrona antywirusowa z bazą wirusów aktualizowaną 2 razy w roku oraz dodatkowo 2 aktualizacje silnika strony w roku (robione raz na pół roku) wraz dwoma kopiami zapasowymi o łącznej wartości 360 PLN.

Projekt jednej, elektronicznej kartki świątecznej na Boże Narodzenie lub Wielkanoc, którą będziesz mógł wysłać swoim własnym Klientom, bądź znajomym o wartość 62 PLN.

Rabat 10% na wszystkie nasze usługi w czasie trwania umowy.

NOWOŚĆ! W ramach pakietu otrzymujesz w roku 1h pracy programisty/grafika, który wykona na Twoje zlecenie drobne poprawki na stronie lub wprowadzi za Ciebie przesłane do nas materiały. Normalnie to koszt 100 PLN za każdą rozpoczętą godzinę. Liczba niewykorzystanych minut, będzie widoczna w panelu. Oferta obowiązuje od 16.04.2019 r.

Minimalny okres trwania umowy w Pakiecie OPIEKA BIZNES to 24 miesiące.

4. Pakiet OPIEKA PREMIUM

Pakiet OPIEKA PREMIUM przeznaczony jest dla wymagających i świadomych Klientów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i rozumieją, jak ważne są regularne aktualizacje silnika strony internetowej.

W pakiecie OPIEKA PREMIUM otrzymujesz roczne odnowienie Twojej domeny o wartości 110 PLN oraz prywatny serwer (nie współdzielony z naszymi Klientami) o pojemności 20GB na szybkich dyskach SSD bez limitu transferu, na którym znajdzie się Twoja strona oraz miejsce na Twoją pocztę w Twojej domenie o wartości 220 PLN.

Regularne, aktualizowanie silnika strony i bazy wirusów (w ochronie antywirusowej) robione raz na 2 miesiące wraz z tworzeniem kopii bezpieczeństwa o wartości 600 PLN.

Projekt dwóch, elektronicznych kartek świątecznych na Boże Narodzenie i Wielkanoc, które będziesz mógł wysłać swoim własnym Klientom, bądź znajomym o wartość 124 PLN.

Wydruk 250 sztuk wizytówek (uszlachetnienie + efekt 3D) wraz przesyłką kurierską prosto pod drzwi Twojego domu o wartości 120 PLN (oferta nie uwzględnia projektu).

Instalację darmowego certyfikatu SSL (w przypadku jego braku) z charakterystyczną kłódką w pasku adresu, zabezpieczającego Twoją stronę internetową i wpływającego tym samym na wzrost pozycji strony pod kątem pozycjonowania o wartości 200 PLN (koszta nie uwzględnione w cenie pakietu, więc nie tracisz nic, mając już certyfikat na swojej stronie).

Rabat 18% na wszystkie nasze usługi w czasie trwania umowy.

NOWOŚĆ! W ramach pakietu otrzymujesz w roku 2h pracy programisty/grafika, który wykona na Twoje zlecenie drobne poprawki na stronie lub wprowadzi za Ciebie przesłane do nas materiały. Normalnie to koszt 100 PLN za każdą rozpoczętą godzinę. Liczba niewykorzystanych minut, będzie widoczna w panelu. Oferta obowiązuje od 16.04.2019 r.

Minimalny okres trwania umowy w Pakiecie OPIEKA PREMIUM to 36 miesięcy.