Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

Kup Dotacje

Kup Dotacje to portal internetowy, będący jednocześnie zaawansowaną wyszukiwarką dotacji, jaką stworzyliśmy na potrzeby naszego Klienta - Grupy CDE. Zlecenie obejmowało również projekt prostego loga portalu.

KUPDOTACJE.PL to portal, dzięki któremu wyszukiwanie i pozyskiwanie preferencyjnego wsparcia finansowego dla planów inwestycyjnych nigdy jeszcze nie było tak proste. Możliwe jest to zarówno dzięki prostocie i funkcjonalności samego portalu, ale także ze względu na zespół, który za nim stoi. KUPDOTACJE.PL to kilkunastu specjalistów prawa, finansów i ekonomii, którzy pozyskali już w ramach regionalnych i ogólnopolskich dotacji miliony złotych dla przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pożytku publicznego.
KUPDOTACJE.PL należy jednocześnie do Grupy CDE, czyli firm mieszczących się w malowniczym i historycznym mieście Górnego Śląska – Mikołowie. Łącznie zatrudnienie w grupie znalazło już ponad 40 osób, które prezentują nie tylko specjalistyczną wiedzę, lecz także zaangażowanie i pasję.
KLIENT:

MW Kancelaria

STRONA WWW:

kupdotacje.pl

STATUS:

offline

DATA:

2016