Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

Strona dla Wydziału MT

Dla Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy rozbudowaną stronę internetową, responsywną z wielopoziomowym kafelkowym menu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania poruszanie się po witrynie jest bardzo łatwe i wygodne, szczególnie na urządzeniach przenośnych.

Każdy kafelek widoczny na stronie ma wiele różnych zastosowań. Może być bezpośrednim odnośnikiem do treści w serwisie, linkiem zewnętrznym lub tzw. rodzicem dla innych kafelek. Może być aktywny, czyli klikalny lub nie. Dodatkowo każdej kafelce można ustawić ikonę lub zdjęcie (mniejsze na środku lub duże, zakrywające całą powierzchnię).
Portal dla Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach wyposażony został w dedykowany system zarządzania treścią dla adminów i moderatorów (mechanizm wielopoziomowego dostępu) z możliwością łatwego filtrowania, wyszukiwania, kategoryzowania i otagowywania dodawanych treści. Stworzony CMS jest prosty w obsłudze. Nie wymaga znajomości HTML czy PHP. Dzięki niemu edycja zawartości strony oraz elementów menu jest bardzo łatwa. System wyposażyliśmy w rozbudowany edytor umożliwiający wiele zaawansowanych czynności (tworzenie tabel, rozwijanych list i paneli, wstawianie grafiki, formatowanie tekstu, dodawanie załączników).
KLIENT:

Politechnika Śląska

STRONA WWW::

STATUS:

online

DATA:

2014